Digital Reklamcılık

Yerel SEO Ayarları Nasıl Yapılır?

Yerel ya da Bölgesel SEO’yu kısaca özetlemek gerekirse, yerel seo müşterileri doğrudan kapınıza getirmekle görevlidir. Yerel SEO, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır.

Yerel ya da Bölgesel SEO’yu kısaca özetlemek gerekirse, yerel seo müşterileri doğrudan kapınıza getirmekle görevlidir. Yerel SEO, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz Konya ilinde ise ve hizmetleriniz sadece Konya iline yönelik ise sizi Konya’da yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Karaman ya da Niğde’deki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize yerel seo sayesinde nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfadaki sinyallerin ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak, konumunuzla ilgili olarak en alakalı yerlerdeki sinyalleri incelemek için özel olarak konuma uyarlanmış yerel SEO arama stratejisini sunar ve kullanır. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejilerini kullanarak işletmenizi istediğiniz yerde gösterir. Yerel SEO ile tüm Türkiye’de ya da istediğiniz bölgelerde görünür olmak artık çok kolay.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel formüller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

Yerel ve Bölgesel SEO

Şimdiye kadar İstanbul’da ve diğer şehirlerde yaptığımız yerel ve bölgesel seo çalışmalarımızda:

  • %32,8 çevrim içi işlemlerde artış gösterdi
  • %56,48 gelir artışı oldu
  • %148 organik trafikte artış oluştu
  • %46 mobil trafikte artış gelişti.

İşletmenizin yerelde yapılan aramalarda yalnızca masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı konumlar kazanmanızı sağlamak.

Yaklaşımımızla, web siteniz karlılığınızı önemli ölçüde artıracak olan kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecektir. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi konumlarını potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için doğru ve optimize tutarak bilgilerinize ve iş yerinize kolay erişim sağlanmasıdır.

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin hep bir adım önünde kalın. Bunu yapabilmek hiç zor değil, işinin ehli uzmanlarımız firmanızı yükseklere taşımak için sabırsızlıkla bekliyor.

Harita Kayıt Merkezi

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem, Yandex Haritalar, Bing Haritalar, iPhone Haritalarında kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında işletmelerin bulunmalarını kolaylaştırmaktı, şükürler olsun bunu da başardık. Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu