İndirim!

Yandex Harita Kayıt

 250,00

Yandex Harita Kayıt; internette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Yandex Yerel SEO (yandex harita kayıt), web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir.

Yandex Harita Kayıt (Yandex Haritalarına Firma, İşletme ya da Mekan Kaydedin)

Yandex Harita Kayıt; internette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Yandex Yerel SEO (yandex harita kayıt), web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz Konya ilinde ise ve hizmetleriniz sadece Konya iline yönelik ise sizi yandex üzerinde ve Konya’da yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Ankara’daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel modüller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

Yandex Harita Kayıt

Yandex Haritalar ile işletmenizi ulusal ve yerel kullanıcılara tanıtın. Yandex Harita Kayıt Merkezi olan Star Yazılım Ofisi olarak işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita ve navigasyon uygulama programı olan Yandex Haritalara (Yandex maps) yer işaretlemesi yaparak kayıt ederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar. Yandex haritalara kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

Yandex Harita Kayıt işlemi yaptırarak hangi hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz?

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar

Yandex Haritalarda Kontrol Tamamen sizde

Firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde yandex haritalardan değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Yandex Harita Kayıt ile Ürün & Hizmet Tanıtımı Yapın

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Olumlu ya da Olumsuz Müşteri Yorumları

Müşterileriniz tarafından firmanız / işletmeniz hakkında yandex haritalarda yazılan yorumlar nedeniyle her geçen gün müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

Tüm Haritalarda Kolay Bulunma

Yandex Haritalarda kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı / işletmenizi kolayca bulmasını ve çabucak size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali çoğalır.

YAndex Haritalar ile Benzersiz Açıklamalar Yaparak Firmanızı Öne Çıkarın

Yandex arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Yandex Haritaların benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Yandex Süper Hizmetler

Firma bilgilerinizi Yandex Haritalara yükleyerek sadece yandex firmasının vermiş olduğu gerçek zamanlı yürüyüş yapmayı sevenler için sesli navigasyon, boşalan park yerlerini gösterebilme, mesafe ölçme gibi özelliklerden müşterilerinizi de faydalandırabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yandex Harita Kayıt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu