Blog

SEM, Google Premier Partner Awards 2021’de Ödül Sahibi Oldu

28 Ekim tarihinde Google, Premier İş Ortağı Ödülleri’nin kazananlarını sanal bir ödül töreniyle açıkladı. SEM, tüm EMEA’daki rakiplerine karşı Beymen markası ile Online Sales kategorisinde birinci oldu.

Finale kalan adaylar;

  • Croud United Kingdom
  • iProspect France
  • Performance Media Poland
  • SEM Turkey
  • Webrepublic Switzerland

Bu ödül töreninde Google, her yıl en iyi Premier iş ortaği ajanslarını ödüllendirir. Odak noktası, Google Ads’in ustaca kullanımıyla olağanüstü sonuçlar elde eden ve böylece müşterilerin pazarlama hedeflerini gerçekleştiren projelerdir. SEM, altı kategoriden 2sinde aday gösterildi ve Online Sales kategorisinde ödülü kazandı. Bu kategoride ödül, alışveriş yapanların düşünme ve keşfetme anlarında çevrimiçi satışları artırmaya odaklananlara verilir.

Tüm kategorilerin kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Harita Kayıt Merkezi

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem, Yandex Haritalar, Bing Haritalar, iPhone Haritalarında kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında işletmelerin bulunmalarını kolaylaştırmaktı, şükürler olsun bunu da başardık. Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu