lütfen bekleyin

Gizlilik Politikamız

gizlilik politikamız, gizlilik politikası, harita kayıt merkezi gizlilik politikası

Kurumsal Bilgiler / Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız
Hacı Fettah Mahallesi, Furgandede Caddesi Larende Han Kat 5/504A, 42040 Meram, Konya, Türkiye adresinde faaliyet gösteren Harita Kayıt Merkezi, kullanıcılarının haritakayitmerkezi.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel bildirimlerin sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla kullanımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Harita Kayıt Merkezi, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan üçüncü kişilerle paylaşabilecektir.

Harita Kayıt Merkezi, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Harita Kayıt Merkezi’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Harita Kayıt Merkezi herhangi bir sorumluluğu üzerine almayacaktır.

Her kullanıcı, iş bu web sitesini ziyaret ederek yukarıda yazılı gizliliği ilişkin düzenlenen hükümleri kabul etmiş sayılır.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI