lütfen bekleyin

Vizyon & Misyon

vizyon ve misyonumuz, vizyonumuz, misyonumuz, politikamız, hedeflerimiz

Kurumsal Bilgiler / Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon
Dijital Pazarlama ve Haritalarda Kayıtlı Olmanın Önemi: Değişen dünyada ticaret her geçen gün internete doğru evrilmektedir. Artık klasik pazarlama metodları önemini yitirmiş, yerini internet pazarlamacılığı yani dijital pazarlama almıştır. Firmalar artık pazarlama elemanları ile ulaşamadıkları bir çok müşteriye internet sayesinde ulaşabilmektedirler. Tam da burada haritalarda kayıtlı olmak ve firmaların haritalarda bulunabilirliğini sağlamak en önemli etkendir. Ulusal ve uluslararası çapta ticaret yapmayı hedefleyen firmaların klasik yöntemlerle tek tek müşteri ziyareti yapmaları mümkün olmayacağı için işlerini internet ortamına taşımaları zorunluluk haline gelmiştir. Bu durum orta ve küçük işletmelerin de aynı sonuca doğru itilmesine yol açmakta ve günümüzde internette yer almayan firmaların ayakta kalması mümkün görünmemektedir.

Harita Kayıt Merkezi olarak müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir. Dolayısıyla birinci hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek, hak ettiğimiz sadakati kazanmak ve bunu kendimize ve müşteriye kanıtlamaktır.  Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir.

En iyiyi sunmak misyonu çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen dinamik kadromuz, bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.

Misyonuz: Harita Kayıt Merkezi olarak sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, merkezimizde Kalite Yönetim Sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, oluşturduğumuz işlere yansıtarak, kaliteyi en üst düzeye getirmek ve bu düzeyde kalmasını sağlamaktır.

Politikamız: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygısı taşımadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza eğitim düzenleyerek, mevcut kişisel becerilerini artırmaktır. Ayrıca topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuna ve genel mevzuata uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir. Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli her türlü çalışmayı yapmaktır.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI