lütfen bekleyin, blog yükleniyor

Google maps konum ekleme

Google maps konum ekleme nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlattık. Makalemizi okuduktan sonra firma bilgilerinizi kolayca google maps sitesine konum olarak ekleyebileceksiniz. Öğrenmek için lütfen tıklayın.

Google maps konum ekleme
Google maps konum ekleme

Google maps konum ekleme nasıl yapılır? Bu makalemizde google sitesine nasıl konum eklenir hep birlikte onu öğreneceğiz. Öncelikle google maps nedir buna bir cevap bulalım.

Google maps; google Inc tarafından hizmete sunulmuş oldukça gelişmiş bir haritalama sistemidir. Bu haritalama sistemi sayesinde dünyanın her yerinde, ülke, şehir mahalle, sokak detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca google maps kullanıcıların en çok tercih ettiği harita uygulamalarının başında gelmektedir. Dünya haritası üzerinde isterseniz üç boyutlu, isterseniz harita modunda gezinti yapabilir, sokak sokak, mahalle mahalle keşif yapabilirsiniz. Uygulamanın hem mobil, hem de masaüstü sürümü tüm bilgisayarlar ve cep telefonları ile tabletlerde ön yüklemeli olarak gelmektedir.

Dünyanın en büyük online harita sistemi olan Google Maps haritalarında iş yerlerinden müzelere, alışveriş merkezlerinden hastanelere varıncaya kadar hayatta ihtiyaç duyacağınız her alandaki bilgiyi ücretsiz olarak insanlara sunmaktadır.

Şimdi maps konum ekleme nasıl yapılır onu öğrenelim. Bunun için öncelikle bir google hesabına ihtiyacınız bulunmaktadır. Henüz bir google hesabınız yok ise hiç dert etmeyin, buraya tıklayarak google'dan ücretsiz hesap edinebilirsiniz. Bu hesapla oturum açtıktan sonra benim işletmem (business) sayfasına gidip konum ekle linkini tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekranda firmanıza ait posta adresini ve iletişim bilgilerinizi ilgili alanlara kaydedip maps konum eklemesini tamamlıyorsunuz.

Konum başarı ile eklendikten sonra Google posta adresinize 6 haneden oluşan bir pin numarası gönderiyor, genellikle bu pin numarası 15 gün içerisinde adresinizde oluyor. Gelen pin numarasını sisteme girinceye kadar firmanıza ait bilgiler Google maps’te görünmüyor. Pin numarasını sisteme ekledikten sonra bilgileriniz Google maps ve Google haritalar ile Google business’da yayınlanmaya başlıyor.

Bunlar zor, ben bunu yapamam diyorsanız sizin yerinize tüm bu işlemleri biz de gerçekleştirebiliriz. Google maps konum ekleme hizmetimize kayıt yaptırıp paket dahilindeki diğer ek özelliklerinden de ücretsiz faydalanmak için kayıt formumuzu doldurabilir, veya iletişim formumuzu kullanarak bize mesaj iletebilir ya da 0 (507) 168 50 34 numaralı iletişim hattımızdan mesai saatleri içerisinde bize ulaşarak canlı destek alabilirsiniz.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI