lütfen bekleyin, blog yükleniyor

Google maps yer işaretleme

google maps yer işaretlemis nasıl yapılır, firma bilgileri google maps yer işaretlemede nasıl gerçekleştirilir?

Google maps yer işaretleme
Google maps yer işaretleme

Google maps yer işaretleme özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile pazarlama, satış, eğlence, finans, turizm, seyahat, konaklama ve otelcilik gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için oldukça önemlidir.

Bu yüzden firmanızı google maps üzerinde işaretleyerek hem potansiyel müşterilerinizin, hem de firmanızı bilen eski müşterileriniz iletişim bilgilerinize ve adresinize hızlıca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında firmanızın adını müşteriye her ortamda ve defalarca kez göstererek hedef kitleniz üzerinden doğrudan bir etki oluşturup firma görselliğinize ve firma imajınıza olumlu katkıda bulunabilirsiniz.

Aslında google maps yer işaretleme, firma ve işletmelerin bireysel olarak yapabilecekleri kadar kolaydır ancak firma sahiplerinin genellikle yeterli vakitleri olmadığından hep daha yer işaretlemesi yapmak üzere ileri bir tarihe ötelenmektedir.

Harita Kayıt Merkezine firma bilgilerinizi bir kez kayıt ederek google maps yer işaretlemesinden ve paket içerisindeki diğer ek hizmetlerimizden kolayca  yararlanırsınız.

Google maps yer işaretlemesi aynı zamanda marka bilinirliğinizi ön planda tutarak firma ya da işletmenize ait bilgileri arama motorlarında hem mobil, hem de masaüstü aramalarında üst sıralara taşımaktadır.

Hemen şimdi harita kayıt merkezine başvurun ve firmanızı google maps yer işaretlemesi yaparak tüm arama motorlarına kaydedelim.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI