lütfen bekleyin, blog yükleniyor

Navigasyon Kayıt

navigasyon cihazlarına firma kaydı eklemek nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? tıklayın, nasıl yapacağınızı öğrenin...

Navigasyon Kayıt
Navigasyon Kayıt

Navigasyon Kayıt Nasıl Yapılır? Bu yazımızda Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk ve Mobesenavi gibi Türkiye’de yoğun olarak kullanılan navigasyon cihazlarına nasıl kayıt yapıldığını öğreneceğiz.

Navigasyon Haritaları
Navigasyon cihazlarında kullanılan haritalar, online harita hizmeti sunan Here, Google, Bing, Yandex gibi uluslararası firmalar tarafından sağlanır. Navigasyon cihazı üreten markalar, bu harita datalarını alarak cihazlarına uygun hale getirir ve markaları altında kayıtlı firma dataları ile bir araya getirerek son kullanıcıya sunarlar.

Peki navigasyon cihazlarına firma bilgilerini kayıt etmek mümkün mü?
Evet, navigasyon cihazlarına firmanıza ait adres, telefon numarası, web site adresi, posta adresi, sattığınız ürünlerin bilgi ve fiyatları ile firmanıza ait diğer iletişim bilgilerini kaydedebilirsiniz. Öncelikle hangi marka navigasyon cihazının, hangi firmanın ürettiği haritayı cihazlarında kullandığını öğrenmelisiniz. Ardından harita datasını üreten firmanın sitesine gidip, add url, add firm, register company, add company, firma ekle gibi linklere tıklayıp firma bilgilerinizi ilgili haritalara ekleyebilirsiniz.

Ya da, biz, sizin yerinize tüm bu zahmetli işlemleri gerçekleştirebiliriz. Navigasyon kayıt hizmetimizden faydalanarak çevrenizde bulunan ve firmanızı arayan potansiyel müşterileriniz tarafından bulunabilir hale gelebilirsiniz.

Navigasyon cihazı kullanarak;
- Çeşitli kaynaklardan yol haritaları ve uydu görüntülerini bulur,
- Online haritalar ve çevrimdışı kullanım için önbelleğe haritalara kolayca ulaşabilir,
- Araba, bisiklet ve yaya için optimize edilmiş yolları bulabilir,
- Basit yollar arar,
- GPS uydu ve WiFi navigasyon hizmetlerinden faydalanabilir,
- Harita yönünde sürüş sağlayabilir,
- Seyahat makale ve fotoğraflarını görüntüleyebilir,
- Adres bulma özelliğinden faydalanabilir
- Yakın restoranlar, oteller, müzeler, benzin istasyonları bulabilirsiniz.

Navigasyon kayıt hizmetimize kayıt yaptırıp paket dahilindeki diğer ek özelliklerinden faydalanmak için kayıt formunu doldurabilir, veya iletişim formumuzu kullanarak bize mesaj iletebilir ya da 0 (507) 168 50 34 numaralı iletişim hattımızdan mesai saatleri içerisinde bizden canlı destek alabilirsiniz.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI