Hakkımızda

İnternette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Google, Yandex, Bing, iPhone ve Navigasyon Haritaları ile işletmenizi yerel ya da ulusal tüm kullanıcılara tanıtın.

Teknolojinin baş döndüren hızı, insanları her gün yeni bir icatla tanıştırmakta olup, özellikle akıllı tabir edilen telefonların kullanımının yoğunlaşmasıyla online haritacılığın önemi de giderek artan bir seyir izlemektedir. Artık neredeyse her internet aramasında karşımıza öncelikle aradığımız firmanın lokasyonunu bildiren bir harita çıkmaktadır. Harita Kayıt Merkezi Star Yazılım Ofisi; firmanızı ya da işletmenizi harita hizmeti sunan servislere (google, yandex, Bing, iPhone ve tüm navigasyon cihazlarına ait haritalara) online kayıt eder.

Harita kayıt merkezi olarak firmanızı / işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita uygulaması Google Maps’e (Google Haritalar) kaydediyoruz. Kayıt sonrasında gerek bilgisayarda yapılan aramalarda, gerekse tüm mobil cihazlarda yapılan aramalarda firma / işletme bilgileriniz, ürünleriniz ve lokasyonunuz kullanıcılara hemen gösterilmeye başlanarak işletmenizi ön plana çıkartıyoruz.

Harita kayıt merkezi olarak işletmenizi Türkiye’de yoğun olarak kullanılan tüm navigasyon cihazlarında kullanılan harita yazılımlarına kayıt ediyoruz. İşletme adresiniz navigasyon haritalarına kaydedildikten sonra müşteriler sizi yoğun trafikte bile olsa elleriyle koymuş gibi bulurlar. Yapılan güncellemelerle kapanan/değiştirilen yollardan etkilenmez ve her zaman ulaşılabilir olmanın keyfini yaşarsınız.

Android işletim sistemi yüklü akıllı telefonlar için Google play’e tüm dünyada açık kodlu uygulama geliştiren programcılar tarafından binlerce navigasyon uygulaması ekledi. Eklenen uygulamalar verilerini hem Google, hem de Yandex’ten sağlamaktadır. Harita kayıt merkezi olarak saydığımız bu telefon haritalarına ve bunlardan bağımsız olarak yoluna tek başına devam eden Microsoft haritalarına (bing maps) firmanızı kayıt ediyor ve size tüm sistemlerde görünür olma şansı veriyoruz.

Yandex navigasyon haritaları ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan aranılan adrese kısa yoldan yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca internet bağlantısı ile; trafik yoğunluğu, şerit yönlendirmesi, panaromik fotoğraflar, trafik uygulamaları, boş park yeri (park asistan hizmeti), trafiğe çıkmak için uygun saatler gibi bir çok özelliği de üzerinde barındıran yandex mapsharitalarına işletmenizi kaydederek navigasyon sistemlerinde firmanızı ön plana çıkarıyoruz.

Türkiye’de yoğun olarak kullanılan Apple firmasına ait mobil çözümler üreten iPhone ve iPad ile masaüstü çözümleri üreten iOS haritalarına firma ve işletme bilgilerinizi harita kayıt merkezi olarak ekliyoruz. Böylece google haritaları yerine kendi haritaları ile hizmet sunan APPLE kullanıcılarına da, marka bağımsız ulaşma şansı yakalayarak firmanızı ön planda tutmaya devam edebilirsiniz.

Her ne kadar Google kadar olmasa da yaptığı teknolojik ataklar ve Türkiye yatırımları ile Türk kullanıcılara hitap eden Yandex haritalarına (yandex maps) harita kayıt merkezi olarak firmanızı kaydediyoruz. Kayıt sonrasında bilgisayar ya da mobil cihazlardan yapılan aramalarda firma bilgileriniz ve lokasyonunuz kullanıcılara gösterilmeye başlar. Böylece adresiniz görünür hale gelir ve firmanız ön plana çıkarılır.

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem’de kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında bulunmalarını kolaylaştırmaktı, bunu da başardık.

Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik. Aslında navigasyon haritalarına firma eklemek ücretsizdir. Hizmet veren google, yandex, bing, apple ve android telefonları üreten şirketler bu işlem karşılığında herhangi bir ücret almamaktadır. Ancak işletme kaydı yaptıran firmanın bilgi eksikliği nedeniyle gerçekleşen işletme ve harita kayıtları etkili sonuç vermemektedir.

Bu nedenlerle kelime, şehir çalışması yaparak etkili seo kuralları ile işletme bilgilerinizi kaydediyor ve arama sonuçlarında gösterilmesini sağlıyoruz. Karşılığında da bir kereliğine 250 hizmet ücreti alıyor ve karşılığında fatura düzenliyoruz.

Başa dön tuşu