lütfen bekleyin

Google Harita Kayıt

Google Haritalarına Firma & İşletme & Mekan Kaydedin

Google Haritalara Nasıl Kayıt Yapılır?

Google Haritalarına Kayıt

İnternette müşterilerin %97'si yerel işletmeleri arıyor. Google Haritalar ile işletmenizi yerel kullanıcılara tanıtın.

Harita kayıt merkezi olarak işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita ve navigasyon uygulama programı olan Google Haritalara (Google maps) yer işaretlemesi yaparak kayıt ederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar. Google haritalara kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

 • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
 • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
 • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
 • Firmaya Ait Fotoğraflar
Kontrol sizde

Firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde google haritalardan değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Ürün & Hizmet Tanıtımı

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Müşteri Yorumları

Müşterileriniz tarafından firmanız / işletmeniz hakkında google haritalarda yazılan yorumlar nedeniyle her geçen gün müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

Kolay Bulunurluk

Google Haritalarda kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı / işletmenizi kolayca bulmasını ve çabucak size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali çoğalır.

Benzersiz Açıklamalar

Google arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Google Haritaların benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Google Earth Kaydı

Harita kayıt merkezi; firma bilgilerinizi Google Haritalar ile birlikte aynı zamanda Google Earth programı ile de paylaşarak internet bağlantısı olmadan lokasyonunuzu Earth üzerinde, masaüstü bilgisayarlarda ve earth web sitesinde gösterir.

01

Adım 1

Harita Kayıt Merkezine Kayıt Olun

Yukarıda ayrıntıları yazılı hizmet, ilgili firma tarafından ücretsiz verilmektedir. Ancak firma yetkilileri bilgilerini sisteme kurallara uygun olarak girmediği için beklenen geri dönüşüm verimli olmamakta, bir çok rakibiniz sıralama sizin üstünüzde yer almaktadır. Bu da müşteri ve para kaybı anlamına gelmektedir.

Kayıt Olun

02

Adım 2

Paketinizi Seçin

Harita kayıt merkezi olarak, öncelikle firmanız veya sektörünüz hakkında gerekli inceleme yapılmakta, ortaya çıkan analiz sonucunda öncelikle anahtar kelimeleriniz tespit edilmekte, grafikler hazırlanmakta ve adres tarifiniz ilgili sisteme profesyoneller tarafından kaydedilmektedir.

Paket Seçin

03

Adım 3

Kaydınızı Tamamlayın

Firmanın ilgili sisteme kaydından maksimum 20 gün sonra bilgileriniz ilgili harita sunucularında yayınlanmaya başlamaktadır. Bu adımdan sonra artık size yapacak tek bir şey kalmaktadır, o da; arkanıza yaslanıp, firmanızın desteğimizle nasıl hızla yükseldiğine şahitlik yapmak ve olacakları görmek.

Kayıt Olun
Müşteri görüşleri

Harita Kayıt Merkezi hakkında müşterilerimizin yazdıklarından bazıları

Çözüm Ortaklarımız
 • google harita çözümleri
 • yandex navigasyon çözümleri
 • apple iphone ipad harita çözümleri
 • tomtom harita çözümleri
 • yelp mekan kaydı
 • foursquare mekan kaydı
 • garmin harita kayıt
 • android haritalarına kayıt
 • swarm mekan kayıt

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI