Foursquare Firma Kayıt

Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı:  Foursquare ve swarm; o an bulunulan lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu gösteren sosyal ağlardan en çok ziyaret edileni ve en beğenilenidir.

Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı:  Foursquare ve swarm; o an bulunulan lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu gösteren sosyal ağlardan en çok ziyaret edileni ve en beğenilenidir.

Daha çok android, ios, windows phone gibi mobil platformlar üzerinde kullanılan Foursquare ve kardeş uygulaması Swarm, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça önem taşıyan sosyal medya uygulama araçlarından bir tanesidir. Türkiye’de ve dünyada çok fazla rağbet gören ve kullanılan bu uygulamada insanlar; konakladıkları, bulundukları, gezdikleri, gittikleri ya da gitmeyi düşündükleri işletmeler hakkında kişisel fikir ve görüşlerini yazıp fotoğraflarını siteye atarak tecrübelerini diğer ziyaretçilerle paylaşırlar.

Foursquare kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretlemesi (check in) yaparak mekan hakkında yorum yazar, işletmeye puanlar verirler. Bu durum firma prestijinizi ciddi oranda artırır ve sosyal medyada firmanızın adının daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

Foursquare uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Mekanların Foursquare sitesine bireysel olarak gerçekleştirdikleri Foursquare harita kayıtları, firma için olumsuz yorumlara, dolayısıyla mağduriyete sebebiyet vermekte, bu da firmanın kurumsallığını kötü anlamda etkilemektedir. İşte tam burada firmaların Foursquare haritalarına kaydını harita kayıt merkezi gibi profesyoneller aracılığıyla yapmaları önerilmektedir.

Merkezimiz; Foursquare haritalarına mekan kaydıFoursquare işletme kaydıFoursquare sitesine firma kaydı konusunda işletmelerin ihtiyaç duyduğu bilgiyi profesyonel olarak karşılamaktadır.

Harita Kayıt Merkezi Star Yazılım Ofisi aracılığıyla Foursquare kaydı yaptırdığınızda aşağıda belirtilen hizmetleri en iyi şekilde almaya hak kazanırsınız:

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Çalışma Saatleri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar
  • İşletme Konum Bilgileri
Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Biz, işinin ehli, sadece uzman ve profesyonellerden oluşan bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı, çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olur.

Markanıza, aktif ya da potansiyel takipçileriniz ile ziyaretçileriniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam desteklenip yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blog tanıtımları ve video dağıtımı ile elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri sağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweetlerin, yorumların, beğenilerin, görüşlerin ve firmanızı konuşanların sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Foursquare ve Swarm’a ek olarak Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Harita Kayıt Merkezi

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem, Yandex Haritalar, Bing Haritalar, iPhone Haritalarında kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında işletmelerin bulunmalarını kolaylaştırmaktı, şükürler olsun bunu da başardık. Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu