Foursquare & Swarm Firma KayıtFoursquare & Swarm İşletme Kayıt

Foursquare ve Swarm Uygulamalarına Mekan, İşletme ve Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

oursquare ve Swarm Mekan İşletme Kayıt; kişinin o an bulunduğu lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu online olarak gösteren, sosyal ağ uygulamalarından en çok ziyaret edilen ve en çok beğenilen uygulamasıdır.

Foursquare ve Swarm Mekan İşletme Kayıt; kişinin o an bulunduğu lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu online olarak gösteren, sosyal ağ uygulamalarından en çok ziyaret edilen ve en çok beğenilen uygulamasıdır.  Daha çok android, ios, windows phone gibi mobil platformlar üzerinde kullanılan Foursquare ve kardeş uygulaması Swarm, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça önem taşıyan sosyal medya uygulama araçlarından bir tanesidir. Türkiye’de ve dünyada çok fazla rağbet gören ve kullanılan bu uygulamada insanlar; konakladıkları, bulundukları, gezdikleri, gittikleri ya da gitmeyi düşündükleri işletmeler hakkında kişisel fikir ve görüşlerini yazıp fotoğraflarını siteye atarak tecrübelerini diğer ziyaretçilerle paylaşırlar.

Foursquare, Swarm Mekan ve İşletme Kayıt
Foursquare, Swarm Mekan ve İşletme Kayıt

Foursquare Ve Swarm ile Yakındaki Müşterilere Mekanınızı, İşletmenizi ya da Firmanızı Keşfettirin, Popüler Olun.

Foursquare kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretlemesi (check in) yaparak mekan hakkında yorum yazar, işletmeye puanlar verirler. Bu durum firma prestijinizi ciddi oranda artırır ve sosyal medyada firmanızın adının daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

Mekanların Foursquare sitesine bireysel olarak gerçekleştirdikleri Foursquare harita kayıtları, firma için olumsuz yorumlara, dolayısıyla mağduriyete sebebiyet vermekte, bu da firmanın kurumsallığını kötü anlamda etkilemektedir. İşte tam burada firmaların Foursquare haritalarına kaydını harita kayıt merkezi gibi profesyoneller aracılığıyla yapmaları önerilmektedir.

Star Yazılım Ofisi olarak; Foursquare haritalarına mekan kaydı, Foursquare işletme kaydıFoursquare sitesine firma kaydı konusunda işletmelerin ihtiyaç duyduğu bilgiyi profesyonel olarak karşılamaktadır. Merkezimiz aracılığıyla Foursquare kaydı yaptırdığınızda aşağıda belirtilen hizmetleri en iyi şekilde almaya hak kazanırsınız.

Foursquare & Swarm İşletme Kayıt Paketinde Neler Var?

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Çalışma Saatleri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar
  • İşletme Konum Bilgileri

Harita Kayıt Merkezi

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem, Yandex Haritalar, Bing Haritalar, iPhone Haritalarında kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında işletmelerin bulunmalarını kolaylaştırmaktı, şükürler olsun bunu da başardık. Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu