lütfen bekleyin

Harita Kayıt Merkezi Hakkında

Firmamız hakkında, Harita Kayıt Merkezi Hakkında Bilgi, Hakkımızda

Harita Kayıt Merkezi Hakkında
Firmamız Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Harita Kayıt Merkezi Hakkında

Harita kayıt merkezi kısaca; firmanızı uluslararası ve yerel harita hizmeti sunan google, yandex, bing gibi web siteleri ile navigasyon cihazı haritaları ve cep telefonu haritalarına kaydeden ve firmamıza(harita kayıt merkezine) üyeliğiniz devam ettiği müddetçe bilgilerinizin güncellemesini yapan bir hizmet firmasıdır.

Harita Kayıt Merkezi aynı zamanda, planlamaya ve tanıtım yönetimine dayalı, bağımsız ve ticari bir hizmet firmasıdır.

Merkezimiz, müşterilerine harita kaydı, dijital reklamcılık, pazarlama, iletişim teknik ve yöntemleri ile daha fazla kişiye daha az masraf ederek ulaşma konularında referans gösterir ve değişik teknikler kullanarak dijital basın yoluyla firmanın yayılmasını / adının duyurulmasını sağlar. Bu tanıtım yolunu kullanırken de en uygun fiyat için uluslararası ve yerel reklam merkezleri ile anlaşmalar yapar.

Merkezimiz, müşterilerinden ve müşteri ilişkileri adına iş ilişkisi içinde olduğu portal, medya ve sosyal medya araçlarından, tanıtım yöneticilerinden bağımsızdır. Buna rağmen sadece kendi müşterileri ile çalışır.


Firmamız bünyesinde pek çok meslek dalında, konusunda uzman onlarca kişi görev yapmaktadır.

Sadece Harita / Lokasyon merkezimizde; Google, Bing, Yandex gibi uluslararası harita hizmeti sunan firmaların verdiği sertifikalara sahip profesyoneller ve uzmanları çalıştırmaktayız. Çalışanlarımızın konularında en az 5 yıl deneyime sahip olmalarını isteriz ve belirli periyodlarla, değişen teknolojiye ayak uydurmalarını sağlamak için eğitimlerini yenileriz.

Firmamız; bir tanıtımın oluşumundan, reklamın müşteriye geri dönüşüne kadar, tüm aşamaları takip eder, yönlendirir ve kontrolünü yapar.

Müşteri portföyümüz arasında genel olarak firmalar, işletmeler, dernekler, organizasyonlar ve devlet kurumları yer almaktadır.


Şu ana kadar yaptığımız işler

Kayıt İstatistikleri

Bize başvuran firmalar daha çok aşağıda isimleri yazılı uluslararası harita hizmeti sağlayan sitelere kayıt olmayı istediler.

GOOGLE
YANDEX
BING
APPLE IPHONE, IPAD
NAVİGASYON CİHAZLARI
Banka Hesap Numaralarımız

Harita Kayıt Merkezine ait banka hesap numaraları aşağıda belirtilmiştir.

Akbank Kulu Şubesi (Konya)
Hesap No: Bu alana bilgi girişi yapılmamış
IBAN NO: TR42 0004 6004 6888 8000 0824 90
Vakıfbank Adliye Şubesi (Konya)
Hesap No: Bu alana bilgi girişi yapılmamış
IBAN NO: TR32 0001 5001 5800 7260 7055 43
Ziraat Bankası Altınekin Şubesi (Konya)
Hesap No: Bu alana bilgi girişi yapılmamış
IBAN NO: TR27 0001 0014 3729 8468 8450 01Bir Bakışta Harita Kayıt Merkezi

Bilişim konularındaki tüm çalışmalarda ve projelerde müşterilerinin iş ortağı olmayı amaçlayan, yenilikçiliği ve önderliği hedefleyen firmamız 2015 yılından bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır.

01
2015

Türkiye’de ilk kez bir kargo firmasının tüm şubelerini Google Haritalar'a kayıt yaparak adımızdan söz ettirdik.

02
2016

Ülke çapında faaliyet gösteren özel bir sağlık grubunun merkez lokasyonları, hastanelerin konumları, iletişim bilgileri ve business kayıtlarını Google'a ekledik. Aynı zamanda Yandex Maps ve Apple Haritalar'a da ilgili firmanın genel merkez bilgilerini kaydettik.

03
2017

Yine ilk kez ülke çapında doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın müşteri hizmetleri merkezleri, yetkili ödeme noktaları ve genel merkez bilgilerini Google Haritalar, Yandex Maps ve Navigasyon Cihazlarına kaydettik.

4
2018

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin de google ve yandex haritaları ile apple, android haritalarına, tüm navigasyon cihazlarına ayrıca işletme keşfine dayalı sosyal medya uygulamalarından yelp, foursquare ve swarm sitelerine kayıt olabilecekleri haritakayitmerkezi.com'u oluşturarak firmaların hizmetine sunduk.

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI