E-Posta Pazarlaması

E-Posta Pazarlaması

Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında, firmanıza ait ürün ve hizmetlerin reklamını yapmasına yardımcı olmak üzere tamamen firma ya da şirketinize özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında, firmanıza ait ürün ve hizmetlerin reklamını yapmasına yardımcı olmak üzere tamamen firma ya da şirketinize özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz. E-Posta Pazarlaması ile başarıya ulaşmak çok kolay.

E-Posta Pazarlaması

E-posta tanıtım ve pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en az para ile en çok yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberleri hakkında güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için bir anahtar olduğu konusunda hemfikir. Kişiselleştirilmiş, bölümlendirilmiş ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için idealdir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak amacıyla araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibini kullanır.

Şablon tasarımından, geri bildirim ve izleme ile sonuçların raporlanmasına kadarki tüm e-posta pazarlama aşamalarını profesyonelce sizin yerinize takip eder, sonuçları analiz etmeniz için size göndeririz.

E-Posta Pazarlaması Stratejisi

Ekibimiz belirlenen hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-Posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızda ve karlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açması için hedef kitlenizle iletişim ve etkileşim çıtası üzerine kurulmuş e-posta şablonlarını tasarlar, istediğiniz konumlara gönderir ve pazarlama kampanyanızı en iyi şekilde yönetir.

Konya E-Posta Pazarlaması ve Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz tüm cihazlarla uyumludur ve e-posta dağıtımını sorunsuz gerçekleştirir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı tüüm cihazlarda hayata geçirir ve hedef kitlenizin markanızla olan ilişkisini artırmayı amaçlar.

E-Posta Pazarlama İzleme, Takip ve Raporlaması

Kampanyanız dahilinde gönderilen e-postaların alıcılara ulaşıp ulaşmadığı, ulaşan e-posta alıcılarından hangilerinin linke tıklayarak sitenize ulaştığı ve sitenizde alışveriş gerçekleştirip gerçekleştirmediklerine ilişkin anahtar bilgileri içerir ayrıntılı raporlar alın.

E-Posta pazarlama hizmetlerimizden yararlanarak online varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz; strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

Rakamlarla Yaptığımız E-Posta Kampanyaları

  • 203 Aktif E-posta Kampanyaları
  • 223 E-Posta Şablon Tasarımı
  • 82 E-Posta Pazarlama Müşterileri
  • 51 İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bir ürünü satmanıza, bir nedeni tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stillerde e-postalar tasarlar ve mesajlarınızı ekleyerek kitlelere ulaştırırız.

Harita Kayıt Merkezi

Harita Kayıt Merkezi, 2014 yılında Star Yazılım Ofisi tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluş felsefemiz Google Benim İşletmem, Yandex Haritalar, Bing Haritalar, iPhone Haritalarında kayıtlı olan Türk firmalarının sayısını artırmak ve navigasyon haritalarında işletmelerin bulunmalarını kolaylaştırmaktı, şükürler olsun bunu da başardık. Şimdiye kadar binlerce işletmeyi google, yandex, bing, apple haritalarına kaydettik.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu