lütfen bekleyin

Apple & iPhone & iPad Harita Kayıt

Apple & iPhone & iPhone Haritalarına Firma, İşletme, Mekan Kaydedin

Apple, iPhone, iPad Haritalara Nasıl Kayıt Yapılır?

Apple Haritalarına Kayıt

İnternette müşterilerin %97'si yerel işletmeleri arıyor. Apple Haritaları ile işletmenizi yerel ve business kullanıcılara tanıtın.

Harita kayıt merkezi olarak işletmenizi ülkemizde son günlerde oldukça popüler hale gelen harita ve navigasyon uygulaması Apple & iPhone ve iPad Haritalarına (iPhone Navigasyon) yer işaretlemesi yaparak kaydederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar. Apple haritalarına kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

 • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
 • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
 • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
 • Firmaya Ait Fotoğraflar
Kontrol sizde

Firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde apple & iphone haritalardan değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Ürün & Hizmet Tanıtımı

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Müşteri Yorumları

Müşterileriniz tarafından firmanız / işletmeniz hakkında apple & iphone haritalarda yazılan yorumlar nedeniyle her geçen gün müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

Kolay Bulunurluk

Apple & iPhone Haritalarda kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı / işletmenizi kolayca bulmasını ve çabucak size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali çoğalır.

Benzersiz Açıklamalar

Apple & iPhone arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Apple & iPhone Haritaların benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Apple & iPhone Süper Hizmetler

Firma bilgilerinizi Apple & iPhone Haritalara yükleyerek sadece Apple & iPhone firmasının vermiş olduğu gerçek zamanlı yürüyüş yapmayı sevenler için sesli navigasyon, boşalan park yerlerini gösterebilme, mesafe ölçme gibi özelliklerden müşterilerinizi de faydalandırabilirsiniz.

01

Adım 1

Harita Kayıt Merkezine Kayıt Olun

Yukarıda ayrıntıları yazılı hizmet, ilgili firma tarafından ücretsiz verilmektedir. Ancak firma yetkilileri bilgilerini sisteme kurallara uygun olarak girmediği için beklenen geri dönüşüm verimli olmamakta, bir çok rakibiniz sıralama sizin üstünüzde yer almaktadır. Bu da müşteri ve para kaybı anlamına gelmektedir.

Kayıt Olun

02

Adım 2

Paketinizi Seçin

Harita kayıt merkezi olarak, öncelikle firmanız veya sektörünüz hakkında gerekli inceleme yapılmakta, ortaya çıkan analiz sonucunda öncelikle anahtar kelimeleriniz tespit edilmekte, grafikler hazırlanmakta ve adres tarifiniz ilgili sisteme profesyoneller tarafından kaydedilmektedir.

Paket Seçin

03

Adım 3

Kaydınızı Tamamlayın

Firmanın ilgili sisteme kaydından maksimum 20 gün sonra bilgileriniz ilgili harita sunucularında yayınlanmaya başlamaktadır. Bu adımdan sonra artık size yapacak tek bir şey kalmaktadır, o da; arkanıza yaslanıp, firmanızın desteğimizle nasıl hızla yükseldiğine şahitlik yapmak ve olacakları görmek.

Kayıt Olun
Müşteri görüşleri

Harita Kayıt Merkezi hakkında müşterilerimizin yazdıklarından bazıları

Çözüm Ortaklarımız
 • google harita çözümleri
 • yandex navigasyon çözümleri
 • apple iphone ipad harita çözümleri
 • tomtom harita çözümleri
 • yelp mekan kaydı
 • foursquare mekan kaydı
 • garmin harita kayıt
 • android haritalarına kayıt
 • swarm mekan kayıt

175 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun

Yıllık paketlerimizden bir tanesini seçin, haritalara kaydolarak arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Şimdi Kayıt Ol
YUKARI